Мале приватне підприємство «НАРА» пропонує комплекс послуг з благоустрою дорожніх об’єктів, а також прилеглих територій дворів та інших об’єктів транспортної інфраструктури міста. Всі роботи від мощення доріжок і майданчиків тротуарною плиткою, монтажу лежачих поліцейських і до комплексу робіт з озеленення територій виробляються відповідно до чинних стандартів і нормативів.

Комплексний благоустрій міських територій і заміських ділянок входить до переліку послуг підприємства. Ми виконуємо широкий спектр робіт з проектування та будівництва під’їзних шляхів, тимчасових об’їзних доріг, пішохідних і паркових зон, відкритих і закритих об’єктів, територій різних підприємств і транспортних терміналів, а також будь-яких інших об’єктів наших замовників. Ви можете замовити благоустрій під ключ з повною реалізацією проекту від його розробки до гарантійного обслуговування готового об’єкта або звернутися до наших фахівців за окремими послугами в області благоустрою та озеленення.

Якщо вам потрібно благоустрій території міського або заміського ділянки, Мале приватне підприємство «НАРА» зможе запропонувати наступний комплекс робіт:

— дорожнє проектування і будівництво;
— прокладка і асфальтування заїздів і виїздів;
— мощення майданчиків і тротуарів;
— проектування і будівництво інженерних комунікацій;
— нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх, інформаційних і рекламних знаків;
—  монтаж металевих огорож уздовж автодоріг;
— установка шумових смуг;
— будь-які інші роботи з благоустрою відповідно до вимог проектної документації.

Благоустрій здійснюється підприємством відповідно до сучасних вимог і нормативів по формуванню і організації об’єктів дорожньої мережі та супутньої інфраструктури. При проведенні робіт використовуються сучасні технології благоустрою і надійна спецтехніка в обслуговуванні досвідчених операторів.