Мале приватне підприємство «НАРА» є сучасним та потужним підприємством дорожньо-будівельної галузі. Ми виконуємо повний комплекс дорожньо-будівельних робіт, починаючи з підготовчих земляних робіт і закінчуючи повним облаштуванням доріг у Львівській, Рівненській та Тернопільській областях. Розпочавши свою діяльність у 1996 році, ми ні на крок не зупинялись для виконання своїх цілей та завдань. Великий власний парк дорожньо-будівельної техніки та автотранспорту, виробнича база із сучасним заводом, висококваліфіковані спеціалісти завжди готові виконувати поставлені завдання якісно, відповідально та своєчасно. Підприємство має Ліцензію на будівельну діяльність (серія АД №040215) та Ліцензію на внутрішні та міжнародні перевезення вантажів (серія АВ №311285).

Якість виконуваних робіт на всіх етапах будівництва — візитна картка і основа успіху будівництва автомобільних доріг підприємства. Це стало можливим завдяки досвідченому персоналу, високотехнічною оснащеності підприємства, застосування високопродуктивної техніки, що дозволяє вирішувати складні завдання в стислі терміни, застосування сучасних технологій дорожнього будівництва, виробництва і застосування спеціальних складів асфальтобетонних сумішей, що забезпечують підвищену міцність і продовження термінів служби дорожнього покриття.

Мале приватне підприємство «НАРА» має у своєму складі розвинену інженерну інфраструктуру, до якої входить випробувальна лабораторія, яка спеціалізується в дослідженні ґрунтів, кам’яних матеріалів, бетонних та асфальтобетонних сумішей (свідоцтво про атестацію №70А-105-10 від 02.11.2010р.).

Машини і механізми, що знаходяться на балансі підприємства дають можливість виконувати всі види дорожньо–будівельних робіт. До складу парку механізмів входять сучасні:
— екскаватори (марки САТ, Komatsu) місткість ковша від 0,16 м3 до 1,7 м3;
— бульдозери;
— автогрейдери (ГС-14.02, ДЗ 98 Б);
— ґрунтові віброкотки (Bomag);
— асфальтоукладачі “ Vogele Super 1800”, міні асфальтоукладач “ Vogele Super 800” ;
— котки марок НАММ, Bomag, Рuma, CAT, різної ваги від тротуарних до максимально допустимих, гладко вальцеві та комбінованої дії;
— машина для холодного фрезерування асфальтобетонного покриття «Wirtgen 500»,
— навантажувачі “Stalowa Wola L -34”, NEW HOLLAND L-170,
— мала механізація від найменших віброплит до великих генераторів.
— окремо виділена лінія механізації машин для нанесення горизонтальної розмітки доріг в кількості 5 машин фірми Hofman.
Всього база механізмів налічує понад 50 одиниць. Технічне оснащення Малого приватного підприємства «НАРА» дозволяє виконувати всі види робіт з використанням передової дорожньо-будівельної техніки.

Мале приватне підприємство «НАРА» має досвід роботи на об’єктах державного значення і за державний кошт, із комерційними замовниками та співпрацює з приватними особами.

Основний принцип нашого підприємства — бути надійним підрядником і партнером, ми гарантуємо стабільність, надійність і високу якість послуг, що надаються, високий рівень технічного оснащення, що дозволяє виконувати весь комплекс робіт по дорожньому будівництву і ремонту з належною якістю і в термін, на підприємстві працює команда висококваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи. Чітко організована робота всіх фахівців дозволяє Малому приватному підприємству «НАРА» якісно реалізовувати будь-які проекти в якості підрядника, генпідрядника, знаходити професійний підхід до кожного